Działanie parafii pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Share

Bardzo dobrze przygotowana witryna www, udzielająca informacji o parafii pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest chętnie sprawdzana szczególnie przez parafian. Można tutaj znaleźć wiele szczegółowych informacji o tym, jak działa takie miejsce. Znajdują się tutaj informacje kontaktowe kościoła, czyli adres, maile i numery telefonów. W oddzielnych podkategoriach parafia Nowy Tomyśl udostępnia: ogłoszenia, intencje, parafia, cmentarz a także sakramenty. Internauci mogą zaznajomić się z życiem parafii, a także z kapłanami, jacy tu mają msze święte. Poza tym, kościół Nowy Tomyśl udostępnia też wiadomości o poradni przedmałżeńskiej.

Zaprezentowane są także grupy i wspólnoty działające na terenie parafii a także można zobaczyć galerię zdjęć z przeróżnych wydarzeń. Parafianie mają możliwość sporo dowiadywać się, kiedy zajrzą do działu z sakramentami, gdyż każdy z nich będzie scharakteryzowany. Jeśli ktoś ma do załatwiania jakieś prywatne sprawy w kościół Nowy Tomyśl NMP to kancelaria parafialna jest czynna w środy od 15 do 17. W piątek oraz w sobotę jest też czynna od 10 do 12. W święta kościelne biuro jest zamknięte. Na stronie kościoła opublikowane są także linki do ważnych dla chrześcijan witryn www.

Można też sprawdzać media społecznościowe kościół NMP Nowy Tomyśl, co będzie sprzyjało budowaniu wspólnoty parafialnej. Strona mająca charakter informacyjny sprawdza się bardzo dobrze. Parafia z archidiecezji poznańskiej udziela informacji o tym, że w niedziele i święta msze odbywają się w godzinach: 7, 9, 11, 13 oraz 18. W Wielkim Poście msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wówczas intencji o godzinie 18. W lipcu i w sierpniu nie ma z kolei mszy o godzinie 13. W dni powszednie msza odbywa się o godzinie 7 oraz 18. Nabożeństwa odbywające się regularnie – Gorzkie Żale odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. Podana parafia otwarta jest na to, by każdy miał okazję wziąć udział. Z tego powodu można zobaczyć msze w serwisie YouTube.

You may also like...