Główne komplety do nurkowania, udostępnione w punkcie sprzedaży TUSA

Share

Nowocześnie zaprojektowane maski do nurkowania TUSA są ochoczo wybierane na równi przez takie osoby, które nurkują od niedawna, jak i są zawodowymi płetwonurkami. Są to wyroby oparte na opatentowanych technologiach, dlatego są użyteczne oraz dobrze wyglądają. Projekt każdej maski takiej jak zestaw maska fajka jest dokładnie przemyślany. W rezultacie można czuć się wygodnie w trakcie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują spore pole widzenia oraz pozwolą swobodnie oddychać przez nos. Bez wątpienia nie będzie się odczuwało dyskomfortu oraz zaparowanych szybek. Cyrkulacja powietrza będzie wzorcowa. Suche fajki dołączone do każdej maski spowodują, że woda nie przedostanie się do środka. Można wobec tego w pełni chwalić się nurkowaniem oraz komfortowo oddychać. Maski TUSA nie są także ciężkie, co jest ich następną zaletą. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, hartowanego szkła a także miękkiego silikonu pozwala na idealne dopasowanie do twarzy.

Maski można zakupić w licznych wersjach, żeby każdy mógł wybrać coś pod swoje preferencje i styl nurkowania. Są to: maski w kompletach, maski panoramiczne, maski korekcyjne, maski pełnotwarzowe, maski dwuszybowe. Osoby z obsługi klienta pomogą wytypować odpowiednią maskę, dopasowując ją dla kupującego pod względem parametrów i zastosowania. Komfort, poszerzony kąt widzenia, optymalne wyprofilowanie oraz lekkość – to jedynie wybrane z atutów zaprezentowanych masek. Modele masek TUSA zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami.

Cechują je nowoczesne rozwiązania: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody. Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon nie wywoła podrażnień na skórze. Jest tworzywem miękkim, a więc bez problemu dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować, a boczne szyby wykonane są w taki sposób, żeby zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają idealną widoczność oraz to, że wszystko widać w naturalnych barwach.

You may also like...