Oferta indywidualnie dopasowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów

Share

Oferta indywidualnie dostosowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów sprawia, że obiekt ma wiele dobrych rekomendacji. Można na przykład zdecydować się w tym miejscu na zorganizowanie wesela na przestronnej sali.

Doskonałe pejzaże, jakie otaczają zajazd Olsztyn i perfekcyjna oprawa tak wzniosłej uroczystości będą zapewnione. Zajazd u Hermanów ulokowany jest dwanaście kilometrów od Częstochowy, a więc sporo biznesmenów z tego miasta zdecydowanych jest w tym obiekcie na zorganizowanie spotkań biznesowych. Wtedy sala jest przygotowana do ich oczekiwań. Poza tym, w miejscu tym organizowane są biesiady, imprezy w plenerze i spotkania integracyjne. Restauracja może zmieścić 140 osób.

Usytuowanie w pobliżu czternastowiecznego zamku jest sporym udogodnieniem. Sala weselna jest klimatyzowana wobec czego goście na różnych imprezach okolicznościowych mogą poczuć się tutaj wygodnie. Na ogrodzonym obszarze zajazdu można odpocząć na łonie natury, a dla dzieci udostępniony jest plac zabaw. Na stronie zajazdu można sprawdzić galerię fotografii a także przykładowe menu na wybrany rodzaj imprezy. Nie można zaprzeczyć, że Jura Krakowsko – Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd to jedne z wyjątkowo uroczych miejsc na terenie Polski. Malownicze szlaki piesze, rowerowe, wzgórza, zamki, wywołujące doskonałe odczucia krajobrazy – to godna polecenia baza wycieczkowa.

Jura Krakowsko – Częstochowska to region atrakcyjny historycznie oraz pod kątem geograficznym. Wapienne skały, zielone łąki, zamki z kamienia to tylko najważniejsze walory. Do rezerwacji w Zajeździe u Hermanów, w jakim to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki motywują pozytywne opinie wszystkich gości. Nocleg w obiekcie przeznaczony jest dla 19 osób. Pokoje znajdują się na poddaszu. Można wybierać pośród siedmiu pokoi gościnnych, z jakich każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy doradzą gościom kierunek wycieczki przyjezdnym. Jeśli ktoś chce rezerwować pobyt może to robić za pośrednictwem witryny albo dzwoniąc.

You may also like...