System umożliwiający maksymalnie nadzorować to, co wykonywane jest z paliwem

Share

System XTRACK zapewnia wszechstronne zarządzanie paliwem. Umożliwiona jest dzięki niemu kompleksowa kontrola obiegu paliwa razem z rozliczeniem jego rozchodu. Największe atuty, jakie przekładają się stricte na łatwe wykorzystanie to: modułowa budowa, elastyczność oraz wzorcowa integracja z dodatkowymi urządzeniami XTRACK.

Dlatego taka wszechstronna platforma informatyczna będzie nadawała się idealnie do dopasowania do oczekiwań konkretnej firmy. Moduły można wdrażać etapami, zgodnie z tym, jak rozwija się przedsiębiorstwo. Uzgodnienia w tym zakresie dla każdej firmy są spersonalizowane, a więc nikt nie powinien mieć trudności z dostosowaniem odpowiedniego rozwiązania.

Wyroby, jakie są do dyspozycji zleceniodawców to: terminal paliwowy XTrack, kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor a także Binmonitor. System terminal XTrack jest precyzyjnie opisany, wobec czego nikt nie ma trudności z tym, żeby wyselekcjonować to, co spełni jego wymagania. Monitoring paliwa w firmie stanie się wzorowy i jeśli właściciele zauważają, że do tej pory nie mieli właściwych narzędzi w tym temacie, to aktualnie mogą zdecydować się na tak korzystne rozwiązania.

Zbiorniki z kontrolowaniem wglądu umożliwiają identyfikację tankującego i monitorowanie poziomu paliwa. W dodatku, każdy dystrybutor paliwa XTrack wyposażony jest też w wiele dodatkowych opcji. Specjalne kamery do zbiorników oraz narzędzia jakimi są Titan Access dają gwarancję, że paliwo znalazło się stricte tam, gdzie miało.

Użyteczny tankmonitor jako system pomiaru poziomu cieczy, posiadający sondę z wglądem do Internetu sprawdza się tak samo dobrze. Przedsiębiorca może na bieżąco zobaczyć, co dzieje się w każdym ze zbiorników, korzystając z Kingspan Sensor System. Dzięki innowacyjnej technice GPRS jaka uwzględniona została w binmonitorze można też bezproblemowo sprawdzać aktualny stan zapełnionego pojemnika.

You may also like...