Wysokiej jakości sprzęt i akcesoria do tenisa oraz badmintona

Share

Ergonomiczne rakiety tenisowe firmy Yonex dobierane są tak samo przez amatorów, jak i przez zawodowców. Firma projektuje i sprzedaje trzy wiodące kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia spory komfort grania i moc uderzeń. Kolekcja VCORE pozwoli na podwyższoną kontrolę gry, odczuwanie wszystkich ruchów oraz ma perfekcyjną rotację. Rakiety z obu kolekcji, jak i pozostały asortyment jakim jest profesjonalne rakiety do badmintona można kupować w sklepie polskiego dystrybutora w atrakcyjnej cenie.

Jeśli ktoś ma już swoją preferowaną rakietę Yonex i chciałby zakupić taki sam model, może sobie na to pozwalać. Jeśli natomiast ktoś rakietę tej firmy nabywa po raz pierwszy i zaznajomi się z opisami, będzie zorientowany, na co się decydować. Cechy rakiety mogą także omawiać z klientem pracownicy zatrudnieni w sklepie. Każda z rakiet scharakteryzowana jest pod względem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani sportowcy. Opisane są zastosowane w nich techniki oraz można dowiedzieć się, jacy rozpoznawalni sportowcy używają ich na co dzień.

Yonex to marka rozpoznawalna także z rakiet do badmintona. Sportowcy nabywający rakiety tego producenta mogą mieć pewność, że zmaksymalizują swoje możliwości na korcie. Wszystkie rakiety naginane są z optymalną siłą. Dostępne serie rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja dotycząca sposobu przeplatania naciągu. Materiały wykonania rakiet są mocne i z tego powodu konsumenci mają wgląd do wytrzymałych modeli.

W sklepie asortyment jest obszerny i rozdzielony na działy takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych działach udostępniono bestsellery oraz nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, czy zawodowo. Zawsze wyszuka gadżety dopasowane do umiejętności i nawyków gry.

You may also like...