Zalety latania paralotnią z firmą Paralotnie Rewal – Trzęsacz

Share

Przelot na paralotni jako przyjazna środowisku postać rekreacji promowany jest przez firmę Paralotnie Rewal – Trzęsacz. Marka jest zakładana przez miłośników latania, którzy chcieliby się dzielić satysfakcją z tego wypływającą z pozostałym osobami. Specjalnie zaprojektowana wyciągarka holuje paralotnię na kilkaset metrów, a kolejno linia zostaje odpinana, a paralotnia leci samodzielnie. Po odholowaniu paralotnia szybuje w powietrzu z zastosowaniem siły nośnej wytwarzanej na skrzydle, na podobnej zasadzie jak ma to miejsce na skrzydłach szybowców.

Należy więc przyznać, że jest to ciekawa opcja rozrywki, pozwalająca na czucie ekstremalnych przeżyć. Świat można podziwiać z innej wizji, w bezpieczny sposób. Wrażenia, jakie dają paralotnie Trzęsacz są wyjątkowe. Loty mają miejsce wyłącznie na nowym sprzęcie, systematycznie poddawanym przeglądom. To pozwoli mieć pewność, że sprzęt działa niezawodnie. Specjaliści stale uczą się w pilotażu, wobec czego spora dawka adrenaliny jest zapewniona.

Można o tym nabrać przekonania już między innymi wówczas, kiedy przejrzy się zdjęcia na witrynie firmowej. Loty nad Bałtykiem staną się bezsprzecznie tym, czego nie da się pozbyć się z pamięci. Przelot paralotnią ma miejsce na stanowisku do startowania, na uskoku pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem. Kwestie szczegółowe dotyczące przygotowania się a także do tego, jak przebiega lot publikowane są na stronie. Można również znaleźć informacje kontaktowe, co pozwoli umówić się na przelot.

Każdy, kto w wakacje będzie przebywać w Rewalu oraz w Trzęsaczu i może decydować się na przelot i mieć gwarancję, że będzie to coś niezapomnianego. Wystarczy skierować się na wskazane miejsce i kiedy jest się już na klifie, znaleźć flagi albo leżaki z logiem. Następnie trzeba wpisywać się na lot oraz poczekać na swoją kolejkę. Takie wydarzenie stanie się bez wątpienia czymś, co wypoczynek wyróżni na tle pozostałych.

You may also like...